Header Ads

 Борис Болотов

ХТО ТАКА ЛЮБОВНИЦЯ МОТОРОЛИ? І ЩО ВОНА З СЕБЕ ПРЕДСТАВЛЯЄ? В МЕРЕЖУ ПОТРАПИЛА СЕКРЕТНА ІНФОРМАЦІЯ

Хакери кіберальянса українських груп «КиберХунта», FalconsFlame, RUH8 і Trinity знайшли підтвердження того, що одного з лідерів бойовиків «ДНР» Арсенія Павлова (Моторолу) ліквідували спецслужби Росії. – повідомляє Корупція.Інфо. Сообщает http://newsnet.hostenko.comПро це пише InformNapalm, якому хакери передали в розпорядження архіви з даними, отриманими з гаджетів бойовика і його дружини.

Активісти повідомили, що також мають доступи і повністю контролюють особисті гаджети інших членів угруповання «Спарта» та оточення Олександра Захарченко.

В якості доказів були представлені дані з перехоплення листування з вайберу Мотороли і його дружини напередодні вбивства.

Поверхневий аналіз інформації вказує, що «Моторола» в останні тижні перед своєю загибеллю був стурбований з приводу конфлікту з російськими кураторами. Йому здавалося, що він став зайвим.

З цієї причини він тиждень не жив вдома (хоча лише 5 жовтня забрав дитину з пологового будинку) – ночував у кабінеті, певно побоюючись за своє життя.
kusok-istorii-s-Vajbera

В одній з останніх листувань дружина «Мотороли» згадує, що в їх будинку в ніч з 15-го на 16-е жовтня ЗНІМАЛИ ОХОРОНУ, після чого їй стало тривожно. Павлов же проінструктував її, щоб вона не вірила «СТАРШИМ БРАТАМ» («старшими братами» в середовищі бойовиків прийнято називати російські спецслужби, а саме – ФСБ РФ).

Також цікавий любовний трикутник про який попутно стало відомо в ході прочісування особистих фото з гаджета Мотороли.
Спочатку сімейні документи і паспорти (Важливо! Зверніть увагу на дати, очевидно, що робилися на бланках з «заднім числом» (до війни) щоб згодом легалізувати їх:

Фото Арсенія Павлова з його телефону наштовхують на дивні думки як поєднується леопардова розмальовка з кольорами українського прапора і символікою.

dok4dok3
А далі фото, які наштовхнули на думку, що у Мотороли напередодні загибел  з’явилася коханка.

OSINT-експерти InformNapalm провели дорозвідку по фотографії і знайшли коханку Мотороли в соціальних мережах (сторінка ВК, архів).
Нею виявилася мешканка Луганська Любов Захарова-Кустова.

Примітно, що напередодні своєї загибелі Моторола брав участь у так званому «придушенні бунту» в «ЛНР». Мабуть, відрядження в Луганськ не пройшла даром.
Цікава запис у статусі блондинки, який також вказує на її статус коханки, з якою вона не цілком згодна:

«Будь завжди вибором,приорететом,причиною…..Але ніколи не ставай варіантом!«

Одна з останніх фото з соціального профілю Захарової-Кущовий. На тлі військової форми з російським пікселем. Можливо, це форма Арсенія Павлова, або іншого російського найманця або кадрового військовослужбовця ЗС РФ.

Первинний аналіз інформації розкрив досить цікаві епізоди з життя і смерті Арсенія Павлова.На платформі Blogger.