Header Ads

 Борис Болотов

ЧУДОВІ НОВИНИ! ЗАВДЯКИ СМЕРТІ "МОТОРОЛИ" БОЙОВИКИ УБИВАЮТЬ ОДИН ОДНОГО

Рядові "розвідники ДНР" вважають причетною до вбивства терориста російську ФСБ. Повідомляє http://ironargument.blogspot.com
  
Ліквідація бойовика Арсенія Павлова, більше відомого під позивним "Моторола", стала причиною конфлікту між керівництвом так званих "МДБ" і "МВС ДНР". Про це написав у Facebook нардеп і координатор "Інформаційного опору" Дмитро Тимчук.

За його інформацією, на екстреній нараді "керівників силових відомств ДНР" представники керівництва "МДБ" нагадали про свої нещодавні попередження про наявність у Донецьку "низки професійно підготовлених українських ДРГ". Вони звинуватили "МВС ДНР" в тому, що бойовики не вжили захожів для нейтралізації.

"Своєю чергою, керівництво "МВС ДНР" звинуватило "МДБ" в бездіяльності, вказавши, що пошук та знешкодження ДРГ не входить до компетенції "правоохоронців", і запропонувало терміново змінити керівництво "контррозвідки" і "антитерористичних підрозділів" у складі "МДБ", - йдеться в повідомленні.

Тимчук також вказує, що у середовищі рядових співробітників "МДБ" до версії про причетність до знищення "Мотороли" української ДРГ ставляться скептично, вказуючи, що в разі подібної операції українські диверсанти обрали б більш простий спосіб ліквідації, який не вимагає проникнення в охоронювану будівлю і мінування ліфта.

"Поширюються чутки про ліквідацію "Мотороли" силами якоїсь "спецгрупи ФСБ РФ". На разі в місті проходить операція під керівництвом "МДБ", - додав він.

При цьому органи військового управління (штаби частин і підрозділів ОК "Донецьк" ("1-й АК ДНР"), "Республіканської гвардії", підрозділів "МДБ" і "МВС") приведено в "підвищені ступені готовності".

"Одночасно поширюються чутки про те, що на нещодавній нараді українських силовиків П. Порошенко поставив завдання силового вирішення проблеми "ЛДНР" до кінця 2016 р. Чутки підкріплюються міфічними "даними військової розвідки ДНР" про прибуття до підрозділів ЗСУ на передовій великої кількості "американського озброєння і техніки"". - йдеться в повідомленні Тимчука.
На платформі Blogger.