Header Ads

 Борис Болотов

ВНИМАНИЕ! Резкое ухудшение погодных условий бежит к нам! 2 декабря лучше провести дома

У Державній службі з надзвичайних ситуацій попереджають, що 2 грудня у зв’язку з переміщенням циклону з північного заходу очікуються складні погодні умови. Сообщает http://www.unn24.com.ua

Як повідомляє прес-служба відомства з посиланням на Укргідрометцентр, вдень, 2 грудня, на більшій частині території України сильний мокрий сніг (у південних областях з дощем), ожеледь, налипання мокрого снігу, хуртовини, пориви вітру 17-22 метрів за секунду, на високогір’ї Карпат 25-30 метрів за секунду.

Водночас у ДСНС по попереджають, що 3 грудня опади та явища послабшають, лише вночі у східній частині сильний сніг та хуртовини, на дорогах – ожеледиця.
УВАГА! Погіршення погодних умов!

2 грудня у зв’язку з переміщенням циклону з північного заходу очікуються складні погодні умови: вночі у західних, північних та центральних областях, вдень на більшій частині території країни сильний мокрий сніг (у південних областях з дощем), ожеледь, налипання мокрого снігу, хуртовини, пориви вітру 17-22 м/с, на високогір’ї Карпат 25-30 м/с. 3 грудня опади та явища послабшають, лише вночі у східній частині сильний сніг та хуртовини. На дорогах країни ожеледиця.

На платформі Blogger.