Header Ads

 Борис Болотов

Українці! Ці люди жорстоко побили наших захисників! Допоможіть впізнати тітушок, які напали на ветеранів АТО!(ФОТО)

Дехто з "тітушок" уже видалив свої сторінки із соцмереж.  У Мережі оприлюднили прізвища шістьох активістів спортивної зовнішності, які 9 травня були учасниками сутичок у Дніпрі. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив журналіст Родіон Шовкошитний, – передає Корупція ІнфоЗгідно з інформацією громадських активістів,  ними були Ваня Джоболда, Руслан Дудаєв, Володимир Шевченко, Антон Маковецький, Орхан Аскерадзе, Влад Бондарук.

"Джоболда був першим. Потім знайшли Дудаєва. Цей дуже-дуже розумник запилив селфач у той же день, після побиття АТОвців, де затегав ще двох своїх друзяк – Шевченка і Маковецького. Обох впізнали на відео за їхнім одягом. Маковецький репостнув фотку собі", – написав Шовкошитний.

Окрім того, він зауважив, що Джоболда, Дудаєв та Бондарук вже повидаляли свої сторінки із соціальних мереж.

Нагадаємо, 9 травня в Дніпрі сталася бійка між "тітушками" і ветеранами АТО: все це відбувалося на очах у поліції. Конфлікт через заборонену символіку виник спочатку з соціалістами і загострився після того, як колоною рушили представники "Опозиційного блоку". Невідомі розпилили сльозогінний газ. А потім у бійку втрутився супровід народного депутата Олександра Вілкула – у всіх були однакові помаранчеві наклейки на одязі. Українські активісти стверджують, що співробітники поліції допомагали бити їх разом з "тітушками".

Після заворушень глава МВС Арсен Аваков підписав наказ про звільнення з посади начальника управління поліції Дніпропетровської області генерала Ігоря Репешка, начальника міського управління поліції Дніпра полковника Андрія Бідило і відповідних заступників із забезпечення громадської безпеки.

За інформацією генпрокурора, у Дніпрі у райвідділі поліції перебуває 12 "тітушек", які брали участь в зіткненнях з ветеранами АТО під час Дня перемоги над нацизмом.
  

content/uploads/2017/05/72bf54faeb87f103db8ca28395077f84-300x169.jpg 300w" style="border: 0px; font-family: inherit; font-style: inherit; font-weight: inherit; height: auto; margin: 5px 0px; max-width: 100%; outline: 0px; padding: 0px; vertical-align: baseline;" width="608" />   
На платформі Blogger.