Header Ads

 Борис Болотов

Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко звернулась до українців з офіційним зверненням. Слова, варті уваги?

Падіння курсу гривні втричі – це найсильніша технологія з ліквідації цілого народу.



Про це сьогодні  заявила лідер партії «Батьківщини» Юлія Тимошенко під час прес-конференції у Харкові.
За її словами, зниження курсу втричі – це ядерна фінансова кнопка, яку по відношенню до України вже натиснули і на цьому безпрецедентно багато заробили.
«Падає курс гривні – падають всі банки, які не тримають в ручному режимі та які не зберігають штучно. У нас впало 85 банків. Автоматично в валютному вимірі падає рівень життя, втричі зменшується заробітна платня, утричі зростають ціни в гривні», – пояснила вона і додала, що за останніми даними ООН, за межею бідності опинилися 60% людей, на що вплинуло замороження зарплат і пенсій.
Як зазначила лідер «Батьківщини», коли впало 85 банків, у яких весь середній клас «зберігав копійки і заставляв майн», відкрився Фонд гарантування вкладів, який очолює бізнес-партнер Порошенка.
«450 млрд грн активів середнього класу зруйнованих  банків передано Фонду гарантування вкладів. Голова Фонду мав би переоцінити ці активи по реальній ринковій вартості і повернути гроші середньому класу. Натомість разом із Порошенком вони оцінюють майно на 450 млрд грн на 90 млрд грн. Порахуйте, що вони поклали собі в кишені?» – запитала вона.
Юлія Тимошенко повідомила, що особисто подала в НАБУ детальне викладення всіх махінацій по Фонду гарантування вкладів.
Окрім того, вона наголосила, що так звані реформи, які сьогодні проводить влада, – це великий експеримент над українською нацією.
Для прикладу вона згадала реформу газового ринку – закон про запровадження газового ринку в Україні: «А де ринок, якщо в країні торгує один монополіст? Навіщо ставити на український газ ціну у 285 дол. за тис. кубометрів, коли його собівартість становить 18 дол. Дві мети – добре заробити, а друге – практично зробити людей неплатоспроможними».
Купівельна спроможність після цього падає до крайнього мінусу, зауважила парламентар.
«Якщо хочеш, щоб економіка конкурента не розвивалася, треба знищити покупця. Розвиток економіки неможливий, якщо нема покупця. Це аксіома. Що з нами зробили? В нас знищили покупця і тепер середній клас матиме стратегічну стагнацію, яку поправити можна лише один чином – збільшити купівельну спроможність головного інвестора нашої економіки – українця», – пояснила Тимошенко.



Вона також згадала про медичну псевдореформу.
«Усі знають, що в нас сьогодні немає безкоштовної медицини, але це потрібно змінювати. Те, що робиться з медичною реформою, – це крах. Треба запровадити повну систему медичного страхування, потім оцінка послуг, потім створити надпотужну систему контролю медпослуг. І тоді вже можна робити платною медицину. Натомість, не вводячи страхової медицини, реформою від влади започатковується платна медицина за європейськими цінами, а також забираються гроші з місцевих бюджетів у центральний фонд, який контролюватиме все і платитиме за медичні послуги  маленький відсоток. Половина грошей  Фонду красиво буде списана. Це не медична реформа, це видимість ліквідації людей, які не здатні заплатити за лікування», – наголосила вона.
Юлія Тимошенко також нагадала, що «Батьківщина» продовжує збирати підписи проти продажу української сільськогосподарської землі.
На платформі Blogger.