Header Ads

 Борис Болотов

ОЦЕ ТАК ПОВОРОТ! Що зняла прихована камера на мітингу під Радою (відео)

Радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко опублікував кадри прихованої камери з мітингу під Верховною Радою
 Сообщает https://goruzont.blogspot.com
Геращенко на підтвердження своїх слів, опублікував відео того, як проплачені активісти отримують гроші після акції.

“Це та частина проплачених активістів, що була агресивною. Так звані профспілки Леніна-Каплина”, – написав він.

За словами Геращенко замовники провокації, сподівалися на те, що агресивні дії провокаторів, викличуть відповідну реакцію поліції.

“За всіма зафіксованих фактів хуліганських і насильницьких дій, Національною поліцією розпочато розслідування, які встановлять виконавців, замовників і організаторів цієї масштабної і добре продуманої провокації проти Українського парламенту і держави”, – написав він на своїй сторінці у Facebook.
Геращенко пообіцяв, що внесе в Раду законопроект про кримінальну відповідальність організаторів, замовників та фінансистів фейкових, проплачених акцій протесту.

“Восени я доб’юся його винесення в зал. А той хто з колег не підтримає, нехай потім нарікає на себе, коли нема за дорого найняті провокатори будуть плювати йому в обличчя і закидати курячими яйцями”, – підсумував він.

Нагадаємо, 11 липня, під Верховною Радою пройшов мітинг кількох політичних сил за скасування депутатської недоторканності. Рада розглядала питання про позбавлення недоторканності підслідних депутатів.

Як повідомляла Politeka, також 11 липня в парламенті вирішилася доля недоторканності п’ятьох депутатів. Зокрема, Рада не підтримала зняття недоторканності з народних депутатів від «Радикальної партії Олега Ляшка» і «Народного фронту». Йдеться про Андрія Лозового і Євгена Дейдея відповідно.
На платформі Blogger.