Header Ads

 Борис Болотов

Верховна Рада ухвалила закон, за яким українцям доведеться оплачувати комуналку сусідів…

Нові правила щодо оплати комунальних послуг набудуть чинності з жовтня 2018 року.
Про це пише http://de-facto.cc
Верховна Рада ухвалила закон, за яким мешканцям багатоквартирних будинків доведеться оплачувати комунальні послуги не за індивідуальними, а за загальнобудинковими лічильниками.

Закон про комерційний облік комунальних послуг був ухвалений Радою у червні 2017 року і переданий на підпис президенту. Якщо його підпишуть, то нові правила щодо сплати за комунальні послуги будуть впроваджені з жовтня 2018 року.

“Фактично цей закон робить непотрібними квартирні лічильники тепла, холодної та гарячої води. Так як жителям багатоквартирних будинків будуть нараховувати плату, виходячи зі свідчень загальнобудинкових приладів обліку”, – прокоментував закон директор аналітико-дослідницького центру “Інститут міста” Олександр Сергієнко.

Згідно з документом, усі втрати у внутрішньобудинковій мережі будуть розподілятися між мешканцями багатоквартирного будинку.
У результаті підписання закону про комерційний облік комунальних послуг буде скасовано дію закону від липня 2014 року, відповідно до якого постачальники послуг були зобов’язані укладати прямі договори зі споживачами.

Нагадаємо, Міжнародний валютний фонд проти того, щоб постанова уряду №187, згідно з якою у жовтні 2017 року ціна на газ для населення може піднятися, була змінена.
На платформі Blogger.