Header Ads

 Борис Болотов

Аномальніше не придумаєш: У шести областях України очікується епогей погоднього ПЕКЛА. Дізнайтесь, щоб вберегти себе

В шести областях України температура повітря підніметься до +35…+37 градусів, передає Корупція.Інфо
4 серпня в шести областях України температура повітря підніметься до аномальних +35…+37 градусів. Про це повідомляє прес-служба ДСНС з посиланням на Укргідрометцентр.

Відтак, 4 серпня у Львівській, Тернопільській, Хмельницькій, Чернівецькій, Івано-Франківській та Закарпатській областях стовпчики термометрів піднімуться до +37 градусів.

Через аномальну спеку на Закарпатті з 2 по 10 серпня робочий час вже скоротили на годину. Щоправда, ці години доведеться відпрацювати – їх перенесуть на робочі дні в кінці серпня й на початку вересня, коли температура повітря нормалізується.

А віце-прем’єр-міністр Павло Розенко закликав роботодавців змінити робочий графік своїх працівників через аномальну спеку в Україні. Зокрема, збільшувати обідню перерву чи скорочувати робочий час.
За прогнозами синоптиками, в західних областях України температура почне знижуватися після 6 серпня – до +23…+29 градусів. Інші регіони України відчують спад спеки лише з 10 серпня.

Нагадаємо, від аномальної спеки в Україні вже пoмерло двоє осіб – у Львові, Луцьку, а 3 серпня в Одесі пoмер полковник медичної служби, який перебував при виконанні службових обов’язків. Ймовірна причина cмерті – спека.
На платформі Blogger.