Header Ads

 Борис Болотов

Народного артиста України зі скандалом вигнали з російського серіалу. І все через одну фразу, проте яку!

Про це актор розповів в інтерв'ю порталу "Гордон", передає Корупція.ІнфоНародного артиста України зі скандалом вигнали з російського серіалу: з'явилися подробиці
На зйомках російського серіалу в під Києвом український актор театру і кіно, народний артист України Анатолій Хостікоєв втратив роль через фразу "Слава Україні".
За словами Хостікоєва, інцидент стався у 2014 році, "на самому початку війни". Щоранку артист дізнавався про нову кількість загиблих українських військових, при цьому був змушений грати отамана козаків.
"Читаю сцену – у фільмі я отаман, стоять козаки з шашками, величезний стіл, баби-козачки… І я повинен, звертаючись до всіх, говорити: "Ось, матері, пишайтеся своїми синами! Настане лиха година – зуміють вони батьківщину відстояти, бо вони герої!" А у мене в горлі комяра!" – згадав Хостікоєв.

У масовці також грали українські актори і Хостікоєв дещо змінив слова, зазначені в сценарії.
Україна повинна навчитися не жити від вибуху до вибуху – Микола Береза
"Загалом, почалася репетиція, вимовляю я цей спіч, до матерів звернений, а в кінці як гукну:"Слава Україні!" І вся масовка грянула: "Героям слава!" Аж собаки загавкали в сусідньому селі", – продовжив він.На це артисту відразу режисер і продюсер відповіли зауваженням.
"Я через стіл кажу: "А що це ви мені махаєте? Не треба! Я – на своїй землі. І я сам тут буду вирішувати, що мені треба, а що не треба. І пальчиком мені не кивайте", – додав він.
Уже в наступній серії фільму персонаж Хостікоєва нібито поїхав в далеку станицю і не більше не повертався. Таким чином робота в серіалі була для артиста завершена.
На платформі Blogger.