Header Ads

 Борис Болотов

Геращенко зробив гучну заяву про Донбас. Всі затамували подих від цих слів. Що ж далі?

Народний депутат Антон Геращенко заявив, що санкції проти Російської Федерації діють куди більш ефективно можливої ​​місії миротворців на Донбасі, передає Корупція.Інфо
"Єдиний на сьогодні найбільш ефективний варіант – це посилення економічних і дипломатичних санкцій проти РФ як Україна, так і нашими партнерами, ЄС, США, Канадою і Японією", – зазначив він.

Також Геращенко додав, що через економічні санкції економіка Росії зазнає величезних збитків, які вимірюються в сотнях мільярдів доларів, що це виснажує російську економіку.

Він заявив, що допомога міжнародних організацій, зокрема ООН, несе в собі позитивні сторони точно так же, як і негативні.

"Наприклад на Кіпрі вже 45 років не можуть вирішити питання об'єднання Північного Кіпру, який був захоплений турецькими військами. Є варіант, коли миротворча місія ООН з одного боку, здавалося б, потрібна для примирення Грузії і Абхазії, але оскільки миротворцями є російська армія, то Абхазія фактично стала російською провінцією. Нам не потрібен абхазький сценарій примирення, коли Росія буде пропонувати, щоб російські війська окупували цю територію ", – підкреслив нардеп.На платформі Blogger.