Header Ads

 Борис Болотов

А ви вже знаєте? Названі три найшвидших способи отримати біометричний паспорт в Україні

Прискорити процес отримання біометричного паспорта в Україні можна лише за допомогою звернення в Державну міграційну службу.
Про це в своєму сюжеті повідомляє ТСН.

Перше, що можна зробити, це підійти на поліграфкомбінат "Україна", і в електронному вигляді подати заявку в ДМС України.

Як розповів представник комбінату, його співробітники працюють у тризмінному режимі без вихідних, щоб виконати заявки громадян. Однак із часом поліграфкомбінат отримав заборону на прийом заяв на прискорення виготовлення паспортів.

Ще один спосіб – відправити лист на електронну пошту ГМС. Але звертатися до установи варто лише тоді, коли вже закінчився відведений термін оформлення паспортів, або за наявності поважної причини для прискорення процедури. Наприклад, трагічна ситуація або термінова необхідність операції.
Крім цього нещодавно в Києві відкрився найбільший в Україні сервіс-центр для оформлення біометричних закордонних документів та ID-карт, який покликаний допомогти громадянам швидше оформляти паспорта.

Як наголошується в сюжеті, в нинішньому році громадяни замовили вже 2,5 мільйона біометричних паспортів, через що документи не встигають друкуватися вчасно, змушуючи людей чекати по кілька місяців.
На платформі Blogger.