Header Ads

Утренние новости. В Киеве коалицианты не договорились, а в Кремле готовят сказки

1. З першої спроби поміняти Яценюка на Гройсмана не вийшло. Да і спроби як такої не було. Навіть в залу це питання не вносили, бо так і не дійшли згоди по кількох міністерствах. У підсумку – ультиматум від Луценка «не домовимся до вечора — ̶г̶о̶р̶і̶т̶и̶ ̶в̶а̶м̶ ̶в̶ ̶п̶е̶к̶л̶і̶ підемо на перевибори».сповіщає http://proua.com.ua



Вже пізно вночі Луценко повідомив, що переговори нарешті завершились, кабмін сформовано. Всі – молодці. І тут опа – нєжчік – Аваков повідомив про те, що НФ образився на БПП, їх, мовляв, не влаштовують «хотєлкі» фракції Президента і через це НФ може вийти з переговорного процесу та Уряду. «Хай формують Уряд самі» — сказав Аваков. Для обговорення цього питання НФ вранці збереться на засідання фракції. Сьогодні все буде зрозуміло, чи домовились чи ні.
2. ‪#‎Нєжданчік‬. Генпрокуратура підтвердила існування кримінального провадження за фактом отримання хабара у розмірі 3 млн доларів Премʼєр-міністром Яценюком за призначення на посаду керівника «Концерну РРТ» Володимира Іщука. Про це повідомив лідер «Народного контролю», секретар Антикорупційного комітету ВРУ Дмитро Добродомов із посиланням на відповідь ГПУ на депутатське звернення.
3. Вже в четвер, 14 квітня, Європейська комісія може запропонувати скасування віз для українців, які бажають відправитися в країни ЄС, передає повідомляє Радіо Польща.
4. Міністри закордонних справ країн G7 закликають до проведення виборів в Донбасі за українським законодавством та під наглядом спостерігачів ОБСЄ. Проведення виборів передбачає «повне виведення всіх іноземних збройних формувань і устаткування з території України та повернення українського контролю зі свого боку міжнародного кордону».

5. Російські лікарі вирішили, що Савченко не потрібна госпіталізація. У ФСВП заявили, що Савченко залишається під динамічним наглядом лікарів-спеціалістів і продовжує отримувати необхідну підтримуючу терапію.
6. Міністерство фінансів залучило кредит на 400 млн євро у Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) на кредитну підтримку реального сектора економіки країни і розвиток малого і середнього бізнесу (МСБ).
7. Депутат Бундестагу Карл-Георг Вельман заявив, що Україна може отримати фінансову допомогу на зразок плану Маршалла в разі успішного проведення судової і адміністративної реформи. «Ми готові допомогти, і моя пропозиція була скласти щось на зразок Плану Маршалла — більше 100 млрд євро. Хоча 30 млрд євро вже є, але ці гроші не можна застосувати тому, що Україна не здійснює реформ. Не буде грошей без реформ», — сказав депутат.
8. Комісія при Комітеті з призначення керівників особливих важливих для економіки підприємств вибрала на посаду генерального директора ДП «Електротяжмаш» француза Жана-Андре Барбозу, а на посаду генерального директора ВАТ «Укрзалізниця» поляка Войцеха Балчуна.
9. ‪#‎НаХер‬-ЕтоЗаПарєбрік. Рада безстроково продовжила мораторій на виплату російського боргу.
10. Верховна Рада в першому читанні проголосувала за законопроект про внесення змін до Податкового кодексу для стимулювання розвитку ринку вживаних транспортних засобів, яким передбачається зниження акцизів на імпорт б/у автомобілів.
11. Цього року Збройні Сили України отримають понад 500 тепловізійних приладів розвідки та спостереження. За минулий тиждень українська армія отримала 150 одиниць сучасної стрілецької зброї. Усього згідно з державним оборонним замовленням цього року Збройним Силам України поставлено 280 одиниць озброєння та військової техніки та понад 28 тис. боєприпасів
Раша тудей/Раша гудбай
1. Або зовсім знахабніли, або готують для свого плєбса красіву історію про те, як вони видали Україні Сєнцова, Кольченка та інших, в обмін на російських громадян, бо ані сваіх нє брасают. Російський Мін’юст звернувся до українських колег з проханням розглянути питання про видачу шести росіян, повідомили у відомстві. Український Мін’юст ще не відповів на запит Москви
2. Вертоліт російських збройних сил Ми-28Н розбився в Сирії, двоє пілотів загинули. І знову історії про те, що втрати не бойові.
3. Путяша виключив нинішнього представника РФ в Тристоронній мінській групі Бориса Гризлова зі складу Ради безпеки Росії. Цим же указом Карліто ввів до складу Радбезу главу Нацгвардії Віктора Золотова. Тієї самої Нацгвардії, якій планують дозволити брати участь в бойових діях за кордоном, які в Кремлі традиційно називають «міратворчєскіє апераціі». Або це кремлівське падло щось готує на Донбасі і така рокіровка в Радбезі це типу натяк, або Путяша вирішив зробити так, як це зробила Україна, і замість офіційної особи послати на переговори звичайного пенсіонера.+
4. Міжнародний валютний фонд очікує більш глибокий спад російської економіки в цьому році. Замість очікуваного раніше скорочення на 1% тепер МВФ стверджує про 1,8% спаду. Прикол в тім, що для України в тому ж самому звіті МВФ передбачає зростання ВВП на 1,5%. Отакої. У великої Росії з нафтою, газом та Іскандерами падіння, а в Україні з анексованим Кримом, війною на Донбасі та політичною кризою – зростання.
5. Голова комітету Державної Думи по власності Сергій Гаврилов (КПРФ) заявив, що завдання відновлення Пальміри з боку Росії можуть взяти на себе державні компанії, як це вже було зроблено у випадку з підготовкою Олімпіади в Сочі і компанією «Олімпбуд» .Така можливість обговорювалася на зустрічі російських парламентаріїв з президентом Сирії Башаром Асадом. Експерти відзначали, що ВЕБ, що знаходиться на межі банкрутства, потрапив в такий стан, зокрема, через те, що фінансував будівництво в Сочі без надії на отримання будь-якої економічної вигоди. Тепер цей банк рятують за рахунок накопичувальних пенсій росіян. Аж 150 млрд пересічних росіян віддали банку. І що? Хтось зробив висновки? Ніфіга. Коли стоїть питання про розпилі бабла на будівництві, Кремль не зупиниться не перед чим. А в росіян потім ще щось заберуть.
6. І головне, що влада вже давно придумала як ці гроші в людей забрати. Конституційний суд РФ визнав нормативні акти про капремонт обов’язковими для виконання. На думку КС внески на капітальний ремонт не є податком, оскільки зібрані кошти повинні витрачатися виключно цільовим призначенням. І прикол в тому, що гроші на капремонт з росіян беруть вже давно, але жодного разу ці гроші не були спрямовані саме на ремонтні роботи. За ці гроші затикають дірки в місцевих бюджетах. Тож незабаром в платьожках росіян може з’явитися новий рядок – капремонт Пальміри.
7. Схоже в Рамзанкі справи йдуть геть погано. З початку Путяша підпорядкував всіх його псів новій структурі – Нацгвардії. Тож тепер вони не підпорядковані владі республіки. А сьогодні Рамзанку кинув на гроші міні-Діма зі своїм Урядом. Кадиров не може домогтися від федерального уряду підтримки декількох важливих проектів — по передачі регіону «Чеченнефтехімпрома», переселення 25 тис. чоловік зі зсувних зон та відновленню аеропорту Грозного. Про все це він написав чолобітну Путяші, але грошей досі нема. Нафіг та Чечня, коли он треба Пальміру відбудовувати? Пишет Denis Pyatigorets
На платформі Blogger.