Поліція встановить осіб, які поширювали недостовірну інформацію про зниклого львів’янина
КИЇВ. 12 квітня. Правоохоронці Київської області встановлюють осіб, які завідомо поширювали у ЗМІ дезінформацію та оперативно важливу для поліції інформацію щодо дій зникнення львів’янина.сповіщає http://varota.com.ua
Речник наголосив, зацікавлені особи намагались завадити оперативним працівникам у розшуку юнака.
“За версією поліції, оприлюднення (відомостей у ЗМІ та у соцмережах — ред.) здійснюється для того, щоб людина, яка їхала в автомобілі (зниклого львів’янина Т.Познякова — ред.) зробила все, щоб заховатись; все для того, щоб ми далі встановлювали його можливе місце перебування. Якби ця інформація не оприлюднювалась, ми завтра могли б говорити про затримання підозрюваного у скоєнні злочину”, — повідомив М.Жукович.
За його словами, прес-служба поліції спеціально не розголошує деталі ходу розслідування, щоб не нашкодити розшуку зниклого хлопця.
“Поліція не намагається щось приховати. Ніхто не говорив, що в поліції не було першого відео, коли юнак зник. У розпорядженні правоохоронців були і відео, і фотографії. Оперативні працівники їх відпрацювали і пішли „слідом“, але потім це відео оприлюднили (у ЗМІ — ред.) Після оприлюднення інформації людина зникає з поля зору, хочу ми знали, на якій адресі вона мала перебувати. Таким чином, крок за кроком хтось навмисно зливає інформацію з метою допомогти (зловмисникам — ред.) заховатись”, — додав М.Жукович.
За його словами, оперативні працівники поліції також проводять моніторинг ЗМІ і соціальних мереж, в яких здійснюють злив оперативно важливої інформації та поширення неправдивих фактів.
“Яким чином у нашій правовій державі, ми повинні вчиняти з людьми які так „доброзичливо допомагають“ у розслідуванні? Громадяни мають зрозуміти, що якщо є бажання допомогти, то потрібно звернутись до поліції на адреси, які є в орієнтуванні. Мало того, що шукаємо злочинців, так ми ще й вимушені шукати людей, які збивають оперативників з пантелику”, — додав він.
У поліції повідомили, що певні “зацікавлені” особи надавали неправдиву інформацію поліцейським, чим намагалися скерувати пошуки зниклого хлопця у хибному напрямку. Також працівниками Слідчого управління Національної поліції Київщини вивчається питання щодо відкриття кримінального провадження за фактами розголошення у ЗМІ особистих даних людини та інших відомостей, що може в подальшому для них мати трагічні наслідки при розкритті тяжкого злочину.
Post a Comment