Header Ads

В Києві п’яний депутат влаштував “веселі старти” зі стріляниною: У страшній ДТП постраждало двоє людей (фото)

У Києві п`яний депутат влаштував стрілянину і масштабну ДТП. Про це повідомляютьПатріоти України з посиланням на сторінку у “Фейсбуці” Вартових еспресо.


Зокрема, зі слів свідків, на Кільцевій дорозі п’яний водій Toyota Land Cruiser Prado стріляв з травматичної зброї. По приїзду поліції той почав тікати в напрямку Одеської площі та на розвороті біля вул. Григоровича-Барського здійснив розворот тільки поїхав у зустрічному напрямку руху, де здійснив лобове зіткненя з Волгою, яка рухалась в крайньому лівому ряді з прицепом.

В цей час у прицеп Волгу, не встигши відреагувати, врізалась Mazda. Водія та пасажирку Волги зажало в салоні. Обох діставали за допомогою 4 бригад МНС та з дуже тяжкими травмами швидка забрала до лікарні.

За даними активіста Романа Сініцина, за кермом джипу “Тойота” перебував депутат Макарівської районної ради.
На платформі Blogger.