Header Ads

ТЕРМІНОВІ НОВИНИ: Російська бойова авіація розбомбили військові об’єкти у Запорізький області

Стали відомі нові обставини поранення шістьох бійців та пожежі на військових складах, котрі розташовані на полігоні поряд з селом Розівка Запорізька область, зазначають Патріоти України. Зразу після НП у небі помітили два неопізнних дрона. Військові спробували збити їх з зеніток, повідомляє ТСН.

“Літальні апарати намагались збити зенітними установками, проте чи вдалося знешкодити безпілотники, військові не повідомляють. Але те, що ворожа розвідка працює за багато кілометрів від лінії розмежування, викликає дуже серйозне занепокоєння. Саме у цій місцевості півроку тому ворожий безпілотник скинув кілька запалювальних бомб на склади ЗСУ, внаслідок чого сталася пожежа”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що під час вибуху постраждало 6 охороців складів. Троє бійців отримали легкі поранення, ще одному вибухом відірвало фалангу пальця. Ще один має серйозне поранення ока. Найбільше складна травма у 31-річного бійця, в руках якого розірвалася граната. Вибухом солдату відірвало руку, а осколком пробило легені.
На платформі Blogger.