Header Ads

 Борис Болотов

Життя українця, який потрапив у ДТП, держава оцінює у копійки (ВІДЕО)

Журналісти розібрались, на яку компенсацію може розраховувати українець за завдану йому шкоду у ДТП. Сообщает http://newsgood.com.ua

Щороку українська економіка втрачає через ДТП 5 мільярдів доларів – це 2,5% ВВП. Такі цифри встановили під час Національного дослідження оцінки вартості життя та збитків державі від дорожньо-транспортних пригод, повідомляють «Українські реалії».

Схожі обрахунки вже давно існують у Європі – там життя людини оцінюють у межах 1-2 млн євро. В Україні ця цифра складає близько 400 тисяч євро.

Водночас розраховувати на виплату такої суми від винуватця ДТП не варто, адже механізм компенсації не прописаний у жодному документі.

Такий розрахунок не дасть результатів, адже без відповідного закону ця методика не працюватиме. Ми не зможемо скориристатись цими цифрами у судовій практиці, – розповів експерт з безпеки руху Володимир Караваєв.

Ще дешевше оцінюють життя українців страхові компанії – лише 150 тисяч гривень. Однак стягнути навіть таку суму теж дуже важко.

На дорогах України кожних 2 години гине людина, а кожні 15 хвилин – хтось травмується. Лише з початку року дорожні аварії забрали життя понад 2 тисяч українців.
На платформі Blogger.