Header Ads

 Борис Болотов

“ДЕ ВІЛКУЛ?” – ПАРАСЮК З КУЛЕМЕТОМ ШУКАВ ВІЛКУЛА (ВІДЕО)

Оборонні підприємства продемонстрували свої розробки депутатам. Вітчизняні виробники зброї влаштували виставку у стінах Верховної Ради. Сообщает http://newsnet.hostenko.comНовітніми конструкторськими розробками народних обранців прагнули стимулювати до схвалення закону для розвитку галузі.

На внутрішній дворик Ради завезли ракети, БТР і міномет. Нардеп Володимир Парасюк із вигуком “Де Вілкул?” кинувся за кулеметом. У коридорах будівлі розклали міни, наготували до огляду гвинтівки та автомати. Колишній комбат “Миротворця” Андрій Тетерук зауважив гвинтівку столичного заводу “Маяк”.

“Це найжахливіше, що я бачив у житті”, – зізнався він і захотів глянути в очі розробнику. “Гвинтівка середньої кучності для ведення міських боїв на середній і далекій дистанції. Поки стріляли, поки задоволені”, – каже конструктор Олексій Натаров.

“Коли проводились змагання снайперів Нацгвардії і Збройних сил України і там були виставлені зразки зброї вітчизняної і закордонної, це навіть було гидко брати в руки. Я не знаю, як воно буде розглядатися в якості зразка, який буде поставлятися в Збройні сили”, – прокоментував Тетерук.


На платформі Blogger.