Header Ads

 Борис Болотов

В ПРЯМОМУ ЕФІРІ ТРАГІЧНО ЗАГИНУВ СПОРТСМЕН (ВІДЕО)

Спортсмен загинув під час щорічного запливу на 1500 метрів в гавані Гонконгу.  Сообщает http://newsnet.hostenko.comЧоловік був витягнутий з води і доставили в лікарню, але врятувати його не вдалося. За описом загиблому було близько сорока років. Жінка похилого віку – ще один учасник запливу – також була витягнута з води без свідомості. На даний момент вона перебуває в реанімації.

Як повідомляє агентство, обурення місцевих ЗМІ волало мала кількість рятувальників на заході. Число учасників запливу з минулого року зросла з 500 до 3000. Рятувальників було 120 чоловік – на десять більше, ніж в минулому році.
Плавці були розділені на кілька груп залежно від підготовки учасників. Обидва постраждалих пливли серед найменш підготовлених спортсменів.

Це перший випадок смерті учасника в гонконгському запливі. Змагання регулярно проводяться з 2011 року. До цього заплив не організовувати протягом 30 років через високого рівня забруднення води в гавані.

Варто зазначити, що серед жінок перемогу здобула олімпійська чемпіонка 2016 року в плаванні на відкритій воді голландка Шарон ван Раувендал.


На платформі Blogger.