Header Ads

 Борис Болотов

“ПИШНЕ” ВЕСІЛЛЯ: ЕКС-“ХОЛОСТЯЧКА” ВИЙШЛА ЗАМІЖ ЗА КЕРІВНИКА “МАСТЕР-ШЕФ” (ФОТО)

Колишня учасниця реаліті-шоу “Холостяк-4” на телеканалі СТБ Галина Малініна вийшла заміж за керівника кулінарного шоу “МастерШеф” Андрія Пишного на тому ж каналі. Сообщает http://de-facto.ccВесілля відбулося в неділю, 16 жовтня. Перші фото и відео з торжества опублікував сам наречений в Facebook, передає Корупція.Стар

“Привіт, па. Справи Такі, що я кинув Якір. І в моєму порту штиль. Я щасливий. Я люблю її. Вона красуня і дуже талановита. Дивись, як танцює”, – написавши Андрій.

Весілля, яке назвали не інакше як “Пишне”, створюючи каламбур навколо прізвіща молодят, провели в одному зі столичних ресторанів. У ролі тамади виступив Олександр Дорошенко.

“Сотні весіль провів, но не перестаю дивуватися цими закоханими парами! Андрій одружився! Галина вийшла заміж! Любов є! І вона – найсільніша, что зустрічається нам в цьом жітті! Мої вітання!” – Написав Дорошенко.

Нагадаємо, что Галина Малініна не перемогла в шоу “Холостяк” у 2014 році, але після участі телеканал запросив її в Інший проект – на посаду адміністратора проекту “МастерШеф”. Мабуть, там 22-річна (на тій момент) киянка і знайшла свою любов.560018


На платформі Blogger.