Header Ads

 Борис Болотов

Фахівціі дослідили дію електронних цигарок – результати шокують!

Електронні сигарети більш небезпечні, ніж вважалося раніше, повідомляють учені з Гонконгу.
Повідомляє http://www.unn24.com.ua

Фахівціі дослідили дію електронних цигарок – результати шокують.

За словами експертів, дані пристрої мають на один мільйон більше шкідливих речовин, ніж забруднене повітря, у тому числі канцерогенних речовин і антипіренів

Крім того, дослідники вперше виявили, що деякі електронні сигарети містять токсини, які можуть негативно впливати на фертильність, розвиток плода і роботу щитовидної залози. Таким чином, ризик електронних сигарет для здоров’я був недооцінений, і так як більшість продаваних пристроїв не містять інформацію про свої компоненти, багато людей не підозрюють про небезпеку. У зв’язку з отриманими даними експерти закликають заборонити електронні сигарети в найкоротші терміни.

Фахівці проаналізували 13 різних типів електронних сигарет, які стали неймовірно популярні в останні роки. Дослідження показало, що електронні сигарети можуть містити канцерогенні токсини, а також речовини, пов’язані з безпліддям і аномаліями розвитку плоду. Проведені тести підтвердили наявність шкідливих хімічних речовин, зокрема формальдегід і поліциклічні ароматичні вуглеводні (ПАУ), які є відомими канцерогенами і становлять серйозну небезпеку для здоров’я. Крім того, вчені відзначили суттєві відмінності в компонентах електронних сигарет, навіть у однієї і тієї ж марки і в одній партії.

Крім того, в електронних сигаретах були виявлені не тільки канцерогени, але антипірени, що знижують горючість матеріалів. Вдихання антипіренів, як відомо, може бути пов’язано з порушенням гормонів щитовидної залози, зниженням народжуваності, аномальним розвитком плоду і раковими захворюваннями. Експерти вважають, що антипірени додаються електронні сигарети, щоб зменшити швидкість горіння пального компонента в електронних сигаретах, наприклад, пластмаси.

Дослідники вважають, що рівень забруднюючих речовин в електронних сигаретах на один мільйон більше, ніж у придорожньому повітрі Гонконгу. При цьому, деякі електронні сигарети навіть продаються, як «здорові».
На платформі Blogger.