Header Ads

 Борис Болотов

УКРАЇНСЬКІ ХАКЕРИ ЗЛАМАЛИ ПОШТУ ПОМІЧНИКА ПУТІНА ЗІ СКАНДАЛЬНИМИ ДОКУМЕНТАМИ

Група українських хакерів “КіберХунта” зламала поштову скриньку помічника президента Росії Володимира Путіна Владислава Суркова. Сообщает http://de-facto.cc


Про це мовиться в повідомленні на сайті групи.
Ми, українські патріоти “КіберХунта”, сьогодні отримали доступ і повністю контролюємо листування одного з поштовиків ворога України В. Суркова,
– заявили хакери.
Вони зазначили, що зараз аналізують фрагменти листування Суркова з його помічником Карповим, який для конспірації підписує документи псевдонімом “Павлов Микола Миколайович”.
“КіберХунта” виклала на сайті відскановані копії документів, в яких, зокрема, викладаються “невідкладні комплексні заходи” по дестабілізації політичного життя в Україні.
Досягнення викладених цілей передбачає забезпечення в найкоротші терміни заходів по дестабілізації політичного життя в Україні, наслідком чого повинні стати дострокові парламентські і президентські вибори. Найсприятливіший період для реалізації розробленого комплексу заходів – листопад 2016-березень 2017,
– мовиться в опублікованому документі.
У ньому також мовиться про необхідність провести переговори з “лідерами української опозиції”: “Опозиційним блоком”, Радикальною партією Ляшка, “Батьківщиною” і окремими народними депутатами.
Предмет обговорення – активізація протестного руху з початком осіннього політичного періоду та опалювального сезону,
– наголошується в документі.
Акцент пропонується зробити на “Батьківщину”, з огляду на “розгалужену мережу партійних осередків, рівень народної підтримки і наявність необхідної матеріальної бази”.
Хакери також опублікували план “конкретних заходів по просуванню федерального статусу Закарпатської області”.На платформі Blogger.