Header Ads

 Борис Болотов

ГОЛОВНИЙ ПОПУЛІСТ ДНЯ: НАЙЕМ, ЯКИЙ ХОЧЕ ПЕРЕВІРИТИ Е-ДЕКЛАРАЦІЇ 100 ПОСАДОВЦІВ, СЕРЕД ЯКИХ НЕМАЄ ЙОГО ДРУЗІВ

Член фракції БПП Мустафа Найем, який пропонує перевірити електронні декларації 100 посадовців, серед яких чомусь немає його друзів з антикорупційного комітету Верховної Ради. Сообщает http://newsnet.hostenko.com

Номінувала його група “Антипопулісти” на сторінці у соцмережі Facebook, передає Корупція Інфо


“Ми вважаємо неприйнятним і неприпустимим формальний підхід до відвертої невідповідності доходів, витрат і майна держслужбовців. У той же час ми проти вибіркової перевірки за прізвищами, ознаками партійної приналежності і т.д. У зв’язку з цим ми звертаємося до НАБУ з вимогою почати перевірку законності походження задекларованого майні тих держслужбовців, хто в силу своїх повноважень мають найбільший вплив на прийняття державних рішень, а також формування і реалізацію державної політики… Всього – 100 посадових осіб, результати перевірок яких повинні бути публічними”, – написав він на своїй сторінці у Facebook.

Ідея Найема в цілому правильна, але щоб не бути популістом, йому варто додати один важливий штрих: розширити список за рахунок усіх членів парламентського комітету з питань запобігання і протидії корупції, а не обмежуватися лише його головою Єгором Соболєвим. До складу цього комітету входять Віктор Чумак, Дмитро Добродомов, Сергій Лещенко, Борислав Береза, Ігор Луценко та ще 15 нардепів, які мали і мають значний вплив на прийняття державних рішень, формування і реалізацію державної політики. Адже саме вони фільтрують законопроекти на ті, в яких є корупційна складова, і на ті, в яких її не видно.

Крім того, багато з них перетворили боротьбу з корупцією на прибутковий бізнес, який конвертується у рейтинги. І, як показують їх електронні декларації, не лише в рейтинги.
На платформі Blogger.