Header Ads

 Борис Болотов

НАЙДОРОЖЧЕ ВЕСІЛЛЯ РОКУ В 20 МЛН. ДОЛАРІВ ШОКУВАЛО МЕРЕЖУ (ФОТО)

Світові зірки, корона за 5 мільйонів доларів, 25-кілограмова сукня з коштовним камінням та квіткові композиції на 4 мільйони. Таке весілля влаштував російський магнат Михайло Гуцерієв для свого сина. Сообщает http://www.zvistka.net
28-річний Саїд одружився із 19-літньою Хадіжи Ужаховою. Цнотливу наречену з Інгушетії шукали для нареченого 4 роки. Дівчина – студентка, навчається в медичному університеті на стоматолога. Красуня і скромниця.
Красу і молодість нареченої підкреслили тисячі живих квітів, якими був прикрашений вхід в концертний зал на вулиці, весь перший поверх і саме місце святкування.
Сама Хадіжа була в неймовірної краси сукні від модного дому Elie Saab вагою 25 кілограмів. Цей наряд був зроблений на замовлення, тому обійшовся він приблизно в 350 тисяч доларів. Голову нареченої прикрашала корона, інкрустована діамантами. Вартість прикраси – 5 мільйонів доларів. А ось макіяж від провідних візажистів “потягнув” всього на пару сотень доларів.
На царське весілля зібралося 600 гостей. Серед них навіть президент Інгушетії Руслан Аушев і багато інших представників політичної еліти.
Частування кожен гість міг вибрати на свій смак: плов, шашлик, суші. Не обійшлося і без чорної і червоної ікри в спеціальних відерцях. На десерт пригощали 4-метровим тортом.
На святі Саїда та Хадіжи виступили Стінґ, Елтон Джон, Дженніфер Лопес, Бейонсе та Алла Пугачова. А в фіналі випустили потужний феєрверк, який було чути у всій західній частині Москви. Загалом весілля обійшлося приблизно у 20 мільйонів доларів. Друга частина святкування відбудеться у Великобританії.
Нагадаємо, інгульський мільярдер Михайло Гуцерієв – власник російської нафтової компанії, елітної московської нерухомості та інших бізнесів. А ще — він автор текстів пісень російських поп-виконавців — Кіркорова, Орбакайте, Шуфутинського.
Він входить до 20-ки найбагатших людей світу. Його статки за минулий рік склали понад 2,5 мільярда доларів. В столиці Чечні іменем живого олігарха названа вулиця.

vesillya-1
vesillya-8

На платформі Blogger.