Header Ads

 Борис Болотов

Не 3200, а намного меньше! МВФ сделало шокирующее заявление о минималке для украинцев!Однак перешкоджати української влади встановлювати більшу зарплату представники фонду не стануть.
«Для мене ця інформація стала несподіванкою, тому я ще не встигла як слід дослідити, як це підвищення вплине на нашу економіку», – прокоментувала Южаніна.
Нагадуємо, що «на руки» українці з мінімальною зарплатою і так одержувати 2 500, адже 700 гривень «з’їдають» податки.
Картинки по запросу южаніна
Також заступник міністра фінансів України Оксана Макарова пояснила, що МВФ вимагає тільки збалансувати Пенсійний фонд і для цього є різні шляхи вирішення, тобто підвищувати пенсійний вік зовсім не обов’язково.
«МВФ вимагає і ми самі вимагаємо від себе збалансувати Пенсійний фонд. В тому числі і збільшенням пенсійного віку це можна зробити. Але це не єдиний шлях. Ми готуємо зараз комплексний підхід», – сказала Макарова.
Картинки по запросу заступник министра финансов оксана макарова
Заступник міністра зазначила, що пенсійний вік буде підвищуватися в майбутньому, оскільки Україна поки не дійшла навіть до позначки в 60 років для виходу на пенсію жінок, як у сусідній Польщі.
Картинки по запросу женщина выходит на пенсию
Раніше прем’єр-міністр Володимир Гройсман анонсував, що уряд розробляє рішення щодо зміни пенсійної системи, які дозволять зробити її більш справедливою і самодостатньою.


На платформі Blogger.