Header Ads

 Борис Болотов

ІНТРИГА РОКУ: ДОЧКА ТРАМПА – ХТО ВОНА (ФОТО, ВІДЕО). ВИ БУДЕТЕ ВРАЖЕНІ!

Старша дочка Дональда Трампа, щойно обраного 45-го президента США, 35-річна Іванка Трамп – зразок для наслідування: зразкова мати, любляча дружина і просто освічена та успішна жінка. Сообщает http://newsnet.hostenko.comІванка Трамп народилася в Нью-Йорку в родині медіамагната Дональда Трампа і його першої дружини, моделі Івани Зельнічковой, уродженки Чехословаччини, повідомляє Корупція. Інфо. Шлюб Дональда і Івани тривав цілих 15 років, але подружжя розлучилося в 1991 році, коли Іванці було дев’ять років.


До 15 років Іванка ходила в школу для дівчаток Chapin School на Манхеттені, а після її перевели в приватну школу Choate Rosemary Hall, яка спеціалізувалася на поглибленій підготовці до вступу в коледж. Іванка часто говорила, що відчувала себе в ній “укладеної”, поки “друзі в Нью-Йорку щосили веселилися”.
yg1rdurcnso
Іванка пішла в університет Джорджтауна, де провчилася два роки, а потім перевелася в Уортонской школу бізнесу при Пенсильванському університеті, яку закінчила з відзнакою і ступенем бакалавра в галузі економіки.
Дочка Трампа говорить двома мовами: англійською і французькою.

Іванка починала свою кар’єру як модель: вона з’явилася на обкладинці журналу Seventeen в 1997 році. Після цього виходила на подіум для таких модних брендів, як Versace, Marc Bouwer і Thierry Mugler.
44077_0
У 2007 році дівчина увійшла в список 100 найсексуальніших жінок за версією журналу Maxim, де зайняла 83-е місце.
Трамп заснувала власну фірму з виробництва ювелірних прикрас Ivanka Trump Collection. Трохи пізніше Іванка вирішила розширити сферу впливу і виробляти не тільки дорогі брязкальця, але і одяг і взуття.
ivanna_tramp_051114
Зараз Іванка – віце-президент в Trump Organization, головною компанії її батька. Фірма контролює такі сфери бізнесу Трампа, як нерухомість, готелі і гольф-клуби.
1263982919_62-ivanka-trump
У 2009 році Іванка вийшла заміж за бізнесмена Джареда Кушнера. Заради цього їй навіть довелося прийняти іудейське віросповідання, тому що Джаред – син мультимільйонера і одного з лідерів єврейської громади Нью-Йорка Чарльза Кушнера. У Іванки та Джареда народилося троє дітей – дочка Арабелла і сини Джозеф і Теодор.


На платформі Blogger.