Header Ads

 Борис Болотов

СКОРБИМ !!! НЕПОПРАВИМА ВТРАТА: У ШЕВЧЕНКА ЗУПИНИЛОСЯ СЕРЦЕ…

У суботу, 26 листопада, у відомого українського вченого Олексія Шевченка раптово зупинилося серце. – повідомляє http://de-facto.ccПро це повідомила на своїй сторінці у Facebook його дочка Іларія Шевченко.

“Друзі, нашу сім’ю спіткала найбільша біда. Неначе найстрашніший кошмар раптово став дійсністю. 26 листопада зупинилося серце мого безмежно коханого тата – Олексія Шевченка. Все відбулося стрімко і за найгіршим сценарієм. Втішає лише те, що він не страждав і не відчував болю. Гарний, мужній відхід, який мені не судилося забути. Жив, як герой, і так само покинув цей світ. Я вдячна тим, хто розділяє нашу скорботу. Ті, хто зловтішається і бреше, мені байдужі. Будь ласка, пишіть в приват лише в тому випадку, якщо трагедія вас дійсно зачепила. (Пізніше я всім відповім). Я по горло сита лицемірством і фальшивим співчуттям. На щастя, людей, які щиро переймаються, набагато більше. Татка любили всі. Не любити його могли тільки неадеквати, нікчеми і посередності, які заздрять його інтелектуальній перевазі”.
Олексій Шевченко – видатний український вчений, публіцист, філософ, політолог, провідний науковий співробітник Інституту політичних і етнонаціональних досліджень НАН України.


На платформі Blogger.