Header Ads

 Борис Болотов

Фото розкішної вілли Порошенка в Іспанії потрапили в ЗМІ

Президент України Петро Порошенко не вказав у своїй е-декларації віллу у провінції Малага, що на півдні Іспанії. Сообщает http://www.zvistka.net
За словами журналістів проекту “Схеми“, фактичним власником вілли є фірма Feruvita SL. Як відомо, цю фірму Петро Порошенко вніс у свою декларацію.
Загальна площа двоповерхового будинку в Малазі складає 1254 квадратних метри. В Адміністрації Президента погодились прокоментувати цю нерухомість.
У підприємствах, де Петро Порошенко є кінцевим бенефіціаром, є нерухомість за кордоном (фабрики, магазини, склади, адмінприміщення, будинки). Все це у вигляді юридичних осіб вказано у його декларації відповідно до Закону “Про запобігання корупції,
– відповіли в АП.

Голова Національного агентства з питань запобігання корупції Наталія Корчак вважає, що якщо іспанська вілла перебуває на балансі юридичної особи – у такому випадку у декларації “зазначається інформація про кінцевого бенефіціарного власника саме про юридичну особу”.
“Ідея нерухомого майна стосується саме тих випадків, коли у цьому нерухомому майні або проживає, або ним користується чи декларант, чи член сім’ї декларанта”, – додала вона.
Та за словами заступника голови НАЗК Руслана Радецького, Президент України повинен був зазначити цю віллу у своїй декларації.
На платформі Blogger.