Header Ads

 Борис Болотов

США ЗРОБИЛИ ПЕРШИЙ КРОК ДЛЯ ВИЗНАННЯ КЕРІВНИЦТВА КРЕМЛЯ І СПЕЦСЛУЖБ ТЕРОРИСТАМИ

Нижня палата представників Конгресу США прийняла законопроект, у якому йдеться про активізацію зусиль з протидії політичному впливу Росії. Сообщает http://de-facto.cc
Володимир Путін
Про це йдеться у положенні законопроекту про фінансування діяльності розвідки США у 2017 році, повідомляє Associated Press.
У законопроекті зазначено, що конгрес США повинен створити спеціальний міжвідомчий комітет, який буде займатися запобіганням спроб Кремля приховано впливати на людей та владу.
Зокрема, мова йде про тероризм, політичні вбивства, поширення неправдивої інформації, підкуп людей з уряду, використання агентури впливу та порушення прав людини.
За словами авторів законопроекту, влада Росії здійснює всі ці протиправні дії секретними спецслужбами, політичною елітою або їх поплічниками.
Видання прогнозує, що сенат США розгляне та прийме цей законопроект ще до кінця 2016 року. У Associated Press додали, що 7 сенаторів з комітету з розвідки США направили до Барака Обами відкритого листа, у якому вимагають розсекретити інформацію про дії Кремля у зв’язку з президентськими виборами в Америці.
Ми вважаємо, що додаткова інформація, що стосується російського уряду і виборів в США, повинна бути розсекречена і оприлюднена. Ми передамо конкретні дані по секретним каналам,
– зазначається у відкритому листі до Барака Обами.
За словами експертів, Конгрес США вдався до таких дій через наміри нового президента США Дональда Трампа налагодити тісну співпрацю з Росією.
На платформі Blogger.