Header Ads

 Борис Болотов

Терміново! Семенченко прокоментував страшну заяву Турчинова

“Путін знову нападе і у нього є страшний план!”. Саме така картина вимальовується з двох основних сьогоднішніх медиа заяв.
Сообщает http://goruzont.blogspot.comЦілий день дзвонять і просять прокоментувати. Будь ласка… 

Кращий спосіб уникнути нападу – створити резервну армію (територіальну оборону). Сотні тисяч, а то й мільйони резервістів – найкращий спосіб зробити з будь-якого вторгнення надзвичайно витратну і небезпечну для агресора справу. Є у нас мільйони або хоча б сотні тисяч підготовлених резервістів? За три роки побудован хоч один патронний завод? Ось і вся ціна всім подібним заявам українських посадових осіб. Якщо б ті, хто це говорить, самі в це вірили, то все було б навпаки.

Про “страшний план”. “Дождь” повідомив, що “Блумберг” стало відомо “з оточення Путіна”, що РФ збирається “інтегрувати Донбас в РФ не визнаючи його офіційно”. І для цього він нібито буде використовувати Блокаду. Ну і? В чому сенсація? Це і називається “окупація”. А та історія яку нам розповідають по телевізору – про “підконтрольні підприємства на непідконтрольної території”- шизофренія для розумово відсталих.

Чи може Путін використовувати факт Блокади? Так, він агресор і може використовувати все що завгодно. Тільки ніяка це не “інтеграція в РФ”. Це називається плата за окупацію. Яку тепер змушена платити РФ. Не Українці, а саме агресор. І чим більше грошей буде відлітати з російського бюджету на Кримську, Сирійську, Донбаську авантюру Путіна – тим краще. Тому що все це лікується рано чи пізно. Сотнями тисяч мітингувальників на російських площах. І українською армією на українському державному кордоні.


На платформі Blogger.