Header Ads

 Борис Болотов

Вартість за електроенергію стрімко зростає. Шокуюча статистика! Що чекає нас далі!

В Україні з 1 березня тарифи на електричну енергію для населення підвищуються на 26-30% згідно з прийнятим раніше Національною комісією, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), планом підвищення тарифів. Відповідно до цього плану зазначене підвищення є останнім, – передає Корупція Інфо  З 1 березня тарифи на електричну енергію для населення зросли до 0,9 грн/кВт-год при споживанні до 100 кВт-год на місяць та до 1,68 грн/кВт-год при споживанні понад 100 кВт-год. Також комісія встановила тариф на електроенергію для багатодітних сімей, сімей із прийомними дітьми, дитячих будинків і гуртожитків (незалежно від обсягу споживання електроенергії) на рівні 0,9 грн/кВт-год.

Для релігійних організацій, дитячих центрів «Артек» і «Молода гвардія», а також міського електричного транспорту тариф становитиме 1,68 грн/кВт-год. Це п'яте заплановане підвищення тарифів на електроенергію для населення. Порівняно з квітнем 2015 року тариф на електроенергію зріс у 3,5 раза. У лютому 2015 року НКРЕКП затвердила дворічний графік підвищення тарифів на електроенергію для населення, що передбачає поетапне зростання до рівня 90 коп/кВт-год при споживанні до 100 кВт-год на місяць і 1,68 грн/кВт-год при споживанні понад 100 кВт-год на місяць.

Останній етап підвищення – 1 березня 2017 року. Згідно з цим графіком тарифи були поетапно підняті з 1 квітня та 1 вересня 2015 року в середньому на 45,2% і 23% відповідно. 


На платформі Blogger.