Header Ads

 Борис Болотов

Нарешті! Надважлива заява ГРОЙСМАНА, на яку очікували мільйони! (ВІДЕО)

Сьогодні, 28 березня, Прем`єр-міністр Володимир Гройсман повідомив про запровадження нової програми безкоштовних ліків для українців. Нововведення будуть стосуватисям людей із серцево-судинними захворюваннями, діабетом ІІ типу та бронхіальною астмою.
  


Прем`єр-міністр наголосив: “Я думаю ви погодитесь зі мною, що найцінніше в житті кожного з нас – це здоров’я….Бажаю, щоб всі були здорові!”.

Цікаво, що Гройсман ще до свого прем`єрства дуже опікувався цією сферою та вносив власні пропозиції. Так на посаді спікера парламенту Гройсман багато висловлювався щодо процедури закупівлі ліків, їх ціноутворення та інших проблем фармацевтичного бізнесу в Україні. А на початку формування Уряду, вже будучи прем`єр-міністром, він заявив, що буде наводити порядок на ринку ліків і отримав шалений опір, що наразі продовжується.

У листопаді 2016 року Володимир Гройсман оголосив, що Уряд буде жорстко реагувати на спроби штучного створення дефіциту на ліки, на які встановлено систему референтного ціноутворення з 1 січня.

“Ми знайдемо рішення, ми підтримаємо тих, хто буде потребувати. Але я ще раз наголошую: якщо хтось буде грати з українським суспільством в дефіцит ліків, я не буду ганятися за усіма – я знайду одного найбільшого і зроблю так, щоб він відчув, що не поважати українських громадян не можна. Для цього у нас є дуже багато різноманітних інструментів”, – казав прем’єр-міністр.Гройсман підкреслив, що проект планують запустити з 1 квітня 2017 року. Очікуємо на перші вдалі результати впровадження цієї програми.

Адже, вже були спроби встановлення справедливих цін на ліки з 1 січня, після чого все одно спостерігалися порушення під час перевірок щодо дотримання цінової дисципліни аптечними мережами.

На платформі Blogger.