Header Ads

 Борис Болотов

ЦЕ СЕНСАЦІЯ !!! Ще один російський політик узявся "узаконювати" анексований Крим


Росія має провести ще один референдум щодо Криму. Однак він має відповідати міжнародним вимогам та бути визнаним у світі.  Сообщает http://pravo-znaty-news.blogspot.com Про це в ефірі «Эхо Москви» заявив російський опозиційний політик Григорій Явлінський, передає «Главком». «Має бути проведений референдум, який буде визнаний всіма державами. Без цього територію і далі називатимуть анексованою. Це національний інтерес Росії вирішити це питання», - сказав Явлінський. Він нагадав, що з 190 країн в ООН лише 11 підтримали позицію Росію.

 «Я хочу щоб ми жили в країні із визнаними кордонами», - додав політик. Він також зауважив, що наразі кримчани знаходяться у ізоляції. «У кримчан два паспорти, вони живуть як люди другого сорту. У них нема інвестицій. Нема відпочиваючих. Крим перетворився майже у військову базу», - кінець цитати. За словами Явлінського, потрібен мир з Україною. «Ми зобов’язані жити в мирі з нашими сусідами такими як Україна та Білорусь. 

 Навіщо ставити мою країну (Росію – Ред.) в позицію, коли всі країни можуть застосувати до нас санкції», - зауважив політик. Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв розповів, що за наслідки повернення Криму до складу Росії відповідає і уряд, і парламент, і вся країна. Крім того, російський опозиційний політик Олексій Навальний теж пропонував провести у Криму ще один референдум, щоб зрозуміти, чого дійсно хочуть жителі окупованого півострова.


На платформі Blogger.