Header Ads

 Борис Болотов

Порошенко і Лукашенко відвідали Чорнобиль. Те що сказав лідер Білорусії про нашого президента здивує вас не на жарт!

Петре Олексійовичу, третій раз кажу, ми – рідні люди

Виступ Олександра Лукашенка на брифінгу біля ЧАЕС, – Корупція Інфо

Петро Олексійович, мабуть, розумно пов'язав те, що сталася катастрофа тут більше 30 років тому з тим, що відбувається в нашому європейському регіоні, в тому числі і нашому регіоні. Петро Олексійович і весь український народ знає нашу позицію в цьому відношенні: мир, мир і тільки мир. Українці ніколи не були для білорусів чужими людьми. Подобається комусь чи не подобається, в Україні, а може бути і в Білорусі, благо, що майже немає таких у нас, але ми рідні люди. Ми завжди жили разом, особливо на цій території. Хто нас може розділити? Ніхто.

Петре Олексійовичу, хочу вам публічно сказати, ви навіть не говоріть на тему, що білоруси можуть вчинити якось інакше, ніж вчиняють тепер. Ми рідні люди. Ми можемо прийти до вас, або приїхати, як я казав, на тракторі, допомогти вам, орати землю, якщо потрібно, що ми і робимо в прикордонній зоні. Ви допомагаєте нам, наші селяни допомагають вам. Ми будемо працювати тільки в ім'я миру, у нас немає іншої мети.

Третій раз кажу, ми – рідні люди. І це не тільки моя позиція, це позиція всього білоруського народу. Нам якомога швидше треба припинити міжусобні бійки, припинити з'ясування стосунків зі зброєю, з побоюванням дивитися один на одного. У нас прекрасна золота земля, на якій завжди жили в достатку наші люди. І я впевнений, вони будуть жити.

Будьте впевнені, Петре Олексійовичу, ми будемо працювати, що ми і робимо зараз, в тому числі, на ваше прохання. Ви не зможете мені сьогодні дорікнути, що я не виконав хоча б одне ваше доручення чи прохання в міжнародному плані, у контактах між нами, в роботі контактної групи, коли ви попросили, щоб ми забезпечували її роботу. Скажіть, що ми ще можемо зробити, на що, звичайно, можемо бути здатні, в ім'я миру і дружби наших народів? І ми обов'язково це зробимо.

Ми завжди будемо вірні заповітам наших прадідів, дідів, батьків. Українська земля для мене не чужа. Тут зовсім поруч, між Києвом і Черніговом, зариті і корні моїх предків. Тому ми будемо робити все, в ім'я того, щоб у нас був мир і порядні відносини.

Друга частина нашої розмови стосуватиметься життя людей і економіки. І наші люди, і українці за результатами цієї зустрічі переговорів можуть на фактах переконатися, що ми будемо слідувати курсу дружби, взаємної співпраці. Ми завжди будемо жити як добрі сусіди, а сусідів не вибирають, вони від Господа. Будьте впевнені, що білоруси були і будуть надійними друзями для наших українських друзів.
На платформі Blogger.