Header Ads

 Борис Болотов

Лікар: Насірову вирізали один з ендокринних органів

Відстороненому від роботи голові ДФС Роману Насірову видалили один із ендокринних органів.  Сообщает http://www.bombanews.proПро це ТСН повідомив директор УНПЦ ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин МОЗ України Олександр Ларін.

“У будь-якого хворого є багато органів, які пов’язані з ендокринною системою. А розголошувати – не маємо права”, – пояснив він, зазначивши на уточнююче питання, що Насірову видалили один з ендокринних органів.

За словами журналістів, хірургічне втручання тривало три години, після чого Насірова перевезли з операційної до реанімації, в операційному блоці були присутні тільки медики та журналісти.

Згодом до реанімації приїхали родичі.

“Нормально все”, – запевнив завідувач хірургічним відділенням Центру ендокринної хірургії Володимир Паламарчук. А професор Ларін додав, що хворобу діагностували три тижні тому, тож операція була термінова, але планова.

Лікарі запевняють, що пацієнт житиме, але ще добу Насіров перебуватиме в палаті інтенсивної терапії, а далі переміститься до звичайної.

“На час операції електронний браслет, який відслідковує пересування колишнього фіскала, з ноги не знімали. Лікарям він не заважав і помилково не спрацьовував”, – йдеться у сюжеті.Як  відомо, 2 березня у лікарні “Феофанія”, яка підпорядкована Державному управлінню справами, Насірову поставили діагноз “інфаркт міокарда”.

Серцевий напад у Насірова буцімто стався у той момент, коли його прийшли заарештовувати детективи Національного антикорупційного бюро за підозрою у мільярдних зловживаннях.

Важкий стан пацієнта мав завадити його арешту.


На платформі Blogger.