Header Ads

 Борис Болотов

ТЕРМІНОВА ЗАЯВА! Порошенко дав українцям обіцянки, які підняли бурю емоцій! Важко в це повірити! Чого варті ці слова?

Президент Порошенко обіцяє зробити дешевими поїздки в Європу. Про це він заявив, виступаючи перед прикордонниками. Він нагадав, що 11 травня очікується рішення Ради ЄС, яке надасть кожному українському громадянину, що має біометричний паспорт, право безвізового перетину кордону з ЄС, – передє Корупція ІнфоВін заявив, що дасть завдання здешевити поїздки в ЄС. "Так само будуть дані завдання, щоб здешевити транспортне сполучення, запустити в Україну лоукоустери, коли за декілька десятків євро можна вільно поїхати туди і назад в більшість європейських країн", – заявив Порошенко.

"Це рубікон, коли ми відходимо від Російської імперії і повертаємося до європейської колиски", – заявив Порошенко. Він зазначив, що 11 червня це рішення має вступити в силу.

При цьому президент припустив, що потік громадян України до Європи зросте. Він дав завданням прикордонній служби не допустити появи кількагодинних черг.
"Ставлю вам завдання: забезпечити високоякісне обслуговування державним сервісом при перетині кордону громадян України і наших гостей. Не допустити появи черг, в яких українці будуть чекати, щоб перетнути кордон. Ми прибрали черги біля посольств і не можна дати можливість, щоб вони виникли біля пунктів перетину кордону", – зазначив президент.

Нагадаємо, 15 березня один із найбільших європейських лоукостів – компанія Ryanair – оголосила про вихід на український ринок авіаперевезень. Очікується, що компанія літатиме з київськьго аеропорту "Бориспіль" та зі Львова.


На платформі Blogger.