Header Ads

 Борис Болотов

ПОЛЬЩА СЬОГОДНІ НАНЕСЛА ПОТУЖНИЙ УДАР ПО КРЕМЛЮ: ПУТІН З ОТОЧЕННЯМ В ШОЦІ І НЕЗНАЮТЬ ЧИМ ВІДПОВІСТИ

Польща вирішила звернутися до Міжнародного суду в Гаазі зі скаргою на російське слідство у справі про катастрофу президентського літака Ту-154 Леха Качинського під Смоленськом.  Сообщает http://pravo-znaty-news.blogspot.comПро це заявив міністр закордонних справ Польщі Вітольд Ващиковський, передає "Польське радіо".

За словами польського міністра, він підняв цю тему, "тому що вже протягом семи років ми не в змозі однозначно встановити причини цієї трагедії, провиною чому - відсутність підтримки зі сторони Росії".

Глава польського МЗС наголосив, що польська сторона зацікавлена у всілякому сприянні, починаючи від технічних питань, до юридичної допомоги.

Ващиковський уточнив, що Польща планує звернутися зі скаргою на російське слідство у справі Смоленська до Міжнародного суду в Гаазі, і тоді неоціненною стала б дипломатична підтримка США.

"Мова йде про можливості чинити тиск на Кремль", - пояснив він.

Нагадаємо, 10 квітня 2010 року в катастрофі загинуло 96 осіб, зокрема президент Польщі Лех Качинський. Польська делегація прямувала на урочистості з нагоди 70-ї річниці Катинського розстрілу.

Як повідомляв "Обозреватель", раніше прокуратура Польщі отримала "надсекретну" заяву у справі Смоленської трагедії.На платформі Blogger.