Header Ads

 Борис Болотов

“24-Е МІСЦЕ – ЦЕ ГАНЬБА”: ПРОДЮСЕР ПРОСИВ ВИБАЧЕННЯ (ВІДЕО)

РЕСПЕКТ! ЄДИНИЙ АДЕКВАТНИЙ ПРОДЮСЕР, ВІН ПОПЕРЕДЖАВ ЩО БУДЕ ПОВНИЙ ПРОВАЛ З ПРЕДСТАВНИКОМ ВІД УКРАЇНИ,,,“Виступ нашого учасника – справжній провал. Для такої співочої країни, в якій велика кількість видатних музикантів, 24-е місце – це ганьба”, – таку думку висловив глава нацвідбору на Євробачення Костянтин Меладзе в шоу “Небачене Євробачення” на каналі СТБ. 

На його думку, винне в провалі виключно журі, серед якого був і він.

“Я голосував за Tayanna, Андрій – за Melovin, Джамала – за O.Torvald. Але це зовсім не той жанр, який може претендувати хоча б на потрапляння до двадцятки. Джамалі вони просто сподобалися, і проголосувала вона без урахування перспектив на Євробаченні. Тепер потрібно або взагалі міняти схему відбору, або – журі. Можливо, не треба садити туди селебріті, які перш за все думають про власне реноме і так далі, а тих людей, які будуть реально оцінювати ступінь готовності людини, жанру до участі в конкурсі”.

Костянтин Меладзе вибачився за настільки “жалюгідний результат” і за настільки “ганебний підсумок нашої участі, що ми не впоралися зі своїм завданням і не відібрали найбільш сильного для участі в цьому Євробаченні”.На платформі Blogger.