Header Ads

 Борис Болотов

УВАГА! ЧИТАТИ ВСІМ У КОГО Є ДОЛАРИ! Ви маєте це знати!

Що чекає валютний ринок після свят

Тиждень, на який випали травневі свята, ознаменувалася уповільненням темпів падіння долара, – korupciya.com


Експерт розповів, як поводитиметься долар і євро найближчим часом

Коротка тиждень, на який випали травневі свята, ознаменувалася уповільненням темпів падіння долара, але тренд на зміцнення гривні вдалося зберегти.

Про це "КП в Україні" повідомили в компанії "Альпарі". Долар продовжив дешевшати на всіх сегментах валютного ринку на 0,1-0,2%. За тиждень офіційний курс долара США, встановлений НБУ, знизився з 26,56 грн до 26,51 грн, або на 0,2%. Середньозважений курс долара на міжбанку, за даними регулятора, за цей же час впав з 26,52 грн до 26,51 грн, або на 0,1%. Середні курси купівлі/продажу долара на готівковому ринку в банках зменшилися за тиждень з 26,30/26,55 до 26,25/26,50. Таким чином, купівля, так і продаж знизилася на 0,2%, при цьому спред між середньою продажем і середньої покупкою зберігся на рівні 1,0%.– Одним із факторів тривалого зміцнення гривні є поведінка населення, яке залишається чистим продавцем валюти, – пояснив старший аналітик Альпарі Вадим Иосуб. – Так, у квітні на готівковому валютному ринку населення купило $291,7 млн, а продало $647,6 млн. Чистий продаж валюти населенням за місяць склала $355,9 млн. Всього з початку року чистий продаж валюти населенням становила $686,4 млн. Нагадаємо, що за весь минулий рік ця цифра склала $2,48 млрд.

Експерт прогнозує, що на поточному тижні зростання безготівкової гривні може призупинитися, а на готівковому ринку можливе її подальше мінімальне зміцнення. Офіційний курс долара і його вартість на міжбанку можуть залишитися поблизу 26,5 грн, а готівковий долар у банках буде котируватися по 26,2/26,5 грн.

– Очікувана перемога Еммануеля Макрона у другому турі виборів президента Франції мало вплинула на валютні ринки саме із-за своєї очікуваності, – резюмує Вадим Иосуб. – Минулий тиждень європейська валюта завершила на позначці 1,1000 дол. за євро. Торги в понеділок, після виборів, почалися невеликим зростанням до 1,1020, після чого євро знизився до 1,0940 дол, тобто нижче рівнів п'ятниці. Найближчим часом сильних змін європейської валюти по відношенню до американської ми не очікуємо, а це означає, що по відношенню до гривні, євро буде коливатися синхронно з доларом.

На платформі Blogger.