Header Ads

 Борис Болотов

Ніби в неї хтось питав… Надія Савченко дала скандальний коментар, звідки це в неї в голові?

Через скасування «закону Савченко» нічого страшного не сталося, оскільки діє баланс між старою і новою системами. Про це заявила сама нардеп Надія Савченко, передає Корупція.Інфо







«Усе нормально. Які проблеми? З такими нормами можна погодитися, тому що, дійсно, потрібно дати слідчим час на розслідування, розумні терміни – рік», – підкреслила нардеп.

Вона висловила переконання, що рано чи пізно закон усе одно би скасували, оскільки  реформування потребує вся правоохоронна система.

Нагадаємо, 18 травня 2017 року Верховна Рада України скасувала дію так званого закону Савченко. Згідно з цим законом, один день попереднього ув’язнення зараховувався за два дні позбавлення волі при обчисленні судом строку покарання.







Після проходження ухваленого парламентом законопроекту в Україні попереднє ув’язнення знову буде зараховуватися судом у разі позбавлення волі в термін покарання «день за день».

У Національній поліції України уже підрахували, що протягом 2 років через «закон Савченко» на волю раніше від свого терміну могли вийти приблизно 50 тисяч злочинців.
На платформі Blogger.