Header Ads

 Борис Болотов

ТІЛЬКИ НЕ ЗНЕПРИТОМНІЙТЕ!!! Оприлюднено точний прогноз погоди на наступний тиждень, плакати хочеться…

Наступного тижня погодні умови в Україні не покращаться – ночі будуть дуже холодні, грозові дощі пройдуть на більшій території країни, передає Корупція.ІнфоВ Україні денна температура становитиме всього близько 12 градусів тепла.

Сьогодні, у четвер, Гідрометцентр прогнозує сильні грозові дощі в Сумській, Полтавській, Житомирській, Київській і Чернігівській областях. У західних регіонах у четвер стовпчик термометра підніматиметься до 15-18 градусів, в інших областях буде від 10 до 14 градусів.

Фарион заявила, что Украина скоро может стать американским штатом
Из-за банковского кредита на Киевщине убили мужчину
Завтра, 12 травня, дощі пройдуть по всій Україні синоптики не прогнозують опади тільки на сході та місцями на півдні України.

У п’ятницю на пару градусів тепліше – на заході буде до 21 градуси, на решті території – від 13 до 15 градусів зі знаком плюс. На півдні повітря може прогрітися до 22 градусів.

І тільки 13 травня, в суботу, в Україні трохи потеплішає. На півдні очікується до 21 градуса, в інших регіонах – від 16 до 18 градусів. Однак дощів не буде тільки у Волинській, Луганській, Рівненській та Донецькій областях, на решті території синоптики прогнозують грози.


На платформі Blogger.