Header Ads

 Борис Болотов

В Україні почав діяти закон про електронний квиток в громадському транспорті

7 травня, в Україні почав діяти закон стосовно запровадження електронного квитка для користуванням міським пасажирським транспортом, інформує replyua.net


Автори законопроекту вважають, що нововведення прописані в законі дозволять запровадити систему, яка буде в змозі забезпечити зручну та швидку оплату послуг проїзду в громадському транспорті, а також дозволить контролювати за оплатою проїздом. Крім того, внесені зміни, на думку парламентарів, нададуть можливість зменшити час простою міського транспорту на зупинках. Передбачено в законопроекті і вирішення питання щодо пільгових категорій. Зокрема, згідно з текстом документу, буде встановлено обов’язкове забезпечення всіх осіб, яких відносять до пільгових категорій населення, можливістю пільгового проїзду в транспорті завдяки автоматизованій системі електронних квитків.

Варто нагадати, що за цей законопроект депутати голосували у січні поточного року. Ним передбачається, що влада на місцях має законне право впроваджувати такі автоматизовані системи оплати проїзду в громадському транспорті. Мова йде як про міський, так і приміський транспорт. У ВР вважають, що така система дозволить підвищити рівень прибутків державного транспорту і відповідно скоротити потреби у фінансуванні з бюджету.


На платформі Blogger.