Header Ads

 Борис Болотов

Стосується КОЖНОГО: Луценко розповів важливу інформацію!!! Це має знати вся Україна!

ГПУ в минулому році стягнула до держбюджету 12 млрд грн, в цьому році, крім коштів Януковича, – близько 2 млрд грн, – передає Корупція ІнфоЗа результатами минулого року ГПУ стягнула в інтересах держави – близько 12 млрд гривень 

Генеральна прокуратура України за минулий рік стягнула до державного бюджету 12 млрд гривень, цього року, окрім конфіскованих коштів екс-президента України Віктора Януковича та його оточення, було стягнуто – близько 2 млрд грн.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив генеральний прокурор України Юрій Луценко під час міжнародного круглого столу в Києві.

«За результатами минулого року ГПУ стягнула в інтересах держави – близько 12 млрд гривень, цього року ми в порядку спецконфіскації стягнули до державного бюджету – 1,1 млрд доларів та цінних паперів на 200 млн доларів», – заявив він.

«Скільки за цей рік, за три місяці стягнуто в інтересах держави через представницькі функції та рішення судів – наскільки я розумію – близько 1,5-2 млрд гривень. Просумувати це дуже легко», – зауважив генпрокурор.


На платформі Blogger.