Header Ads

 Борис Болотов

Вручення повісток на кордоні: стали відомі подробиці експерименту

Біля одного з пунктів Львівської області планується створення спеціального посту, де прикордонники виявлятимуть чоловіків, які ухилились від строкової служби.
Про це повідомив львівський обласний військовий комісар Олександр Тищенко, повідомляє 
aprioriua.blogspot.com
/2017/05/blog-post_95.html">aprioriua.blogspot.com

"Відслужив півтори року-рік - немає нічого страшного. Умови для строковиків створені, і повірте, вони набагато кращі, ніж були раніше. У зону АТО не відправляють. Служать, якщо не в області, то - у Києві", - сказав Тищенко.

За його словами, військовозобов'язані громадяни забувають, що повинні з'явитися у військових комісаріатах у десятиденний строк з дня оголошення призову, тому їх доводиться розшукувати, щоб вручити повістку.

"Прийшов час послужити": обуреним українцям відповіли з приводу нової мобілізації
"Якщо військовозобов'язаний у десятиденний строк не з'явився у комісаріаті, на нього заводиться справа, він - у розшуку. Їх розшукують, де зловлять - там і вручають повістку. Ніде в законодавстві не прописано, де саме вручати повістки. Якщо поблизу кордону, - у цьому немає нічого незаконного", - зазначив він.

Тищенко також додав, що біля одного з пунктів пропуску Львівської області планують встановити спеціальний пост, де прикордонники перевірятимуть чоловіків у віці від 18 до 27 років і встановлюватимуть тих, хто ухиляється від строкової служби.

Приймали як героя, а тепер викидають: у Миколаєві ветерана АТО звільнили через повістку
"Покищо цей експеримент в області не проводиться, треба ще домовитися із прикордонниками", - наголосив військовий комісар.

Він також уточнив, призов на строкову службу здійснюється у Національну гвардію і Сухопутні війська ЗСУ.

Як повідомляв "Обозреватель", раніше представники Львівського обласного військкомату попросили Держприкордонслужбу почати чергувати перед пунктом пропуску "Шегині", щоб виявляти призовників і вручати їм повістки. Пізніше в ЗСУ пояснили "нововведення" воєнкомів.
<!— ????_580x400 —>
На платформі Blogger.