Header Ads

 Борис Болотов

Оце так поворот… Порошенко звільнив свого скандального радника, причина вас точно шокує

Президент Петро Порошенко звільнив Бориса Ложкіна з посади свого позаштатного радника, передає Корупція.ІнфоПро це йдеться у відповіді Адміністрації Президента на запит ЗМІ.

Порошенко призначив Ложкіна позаштатним радником і секретарем Національної інвестиційної ради 29 серпня 2016 року, коли звільнив його з посади глави Адміністрації. Дата звільнення Ложкіна з посади позаштатного радника Президента у відповіді Адміністрації не уточнюється. Ложкіна немає в наданому за запитом списку діючих радників Президента, але він значиться у списку звільнених з 7 червня 2014 року (дата призначення Порошенка на посаду глави держави) по 25 квітня 2017 року.

З посади позаштатних радників Президента Порошенко звільнив Олександра Кузьмука (екс-міністр оборони і екс-депутат Ради від фракції Партії регіонів), Миколи Томенка (екс-віце-спікер Ради 2007-2012, позбавлений в 2016 році депутатського мандата за вихід з фракції "Блок Петра Порошенко"), Михайла Саакашвілі (екс-Президент Грузії в 2008-2013, голова Одеської обласної державної адміністрації в 2015-2016) і Юрія Луценка (генпрокурор).


На платформі Blogger.