Header Ads

 Борис Болотов

ШОК! На ***** обмундировывать и вооружать х*хлов?Чем больше в Днепре потопим, тем меньше в Сибирь ссылать”, – Жуков

300 тисяч мобілізованих кинули на потужний “Дніпровський вал” гітлерівців з дідівськими трьохлінійками, одною на трьох… Загиблих навіть не зараховували до втрат…
Сообщает http://www.bombanews.proНа засіданні перед початком форсування Дніпра на запитання командирів, у що одягнути ці 300 тисяч мобілізованих, Жуков відповів: «Как во что? В чем пришли, в том воевать будут!» Коли мова зайшла про озброєння призовників Жуков цинічно сказав: «Автоматическим оружием этих людей не вооружать!

“У них же за спиной заградотряды! Дай им 300 тысяч автоматов — и из заградотрядов ничего не останется. Они всех перекосят и чкурнут к немцам. Трехлинейку им образца 1891 года!» – додав він.

Коли Жукову доповіли, що на складах є тільки 100 тисяч трьохлінійок, а генерал Костянтин Рокоссовський запропонував послати до Москви в Ставку кур’єра, який би попросив допомоги з озброєнням та обмундируванням, Жуков відповів: «Зачем мы, друзья, здесь головы морочим? Нахрена обмундировывать и вооружать этих хохлов? Все они — предатели! Чем больше в Днепре потопим, тем меньше придется в Сибирь после войны ссылать”.


На платформі Blogger.