Header Ads

 Борис Болотов

У США готується законопроект про взаємне визнання усіма штатами дозволів на приховане носіння зброї

Незабаром кожен законослухняний громадянин із дозволом на приховане носіння зброї зможе по всій країні користуватися правами, гарантованими Конституцією США, пише 33seconds.com.ua
<!— ????_580x400 —>

У Конгресі активно обговорюють законопроект, згідно з яким у всіх без винятку штатах визнавалися б дозволи на приховане носіння зброї, які були видані за місцем проживання громадян.


 Це означає, що громадяни, яким доводиться подорожувати по країні, тепер можуть брати з собою в дорогу зброю і, дотримуючись місцевих законів і правил, використовувати її за призначенням. До слова, між деякими сусідніми штатами вже давно діють схожі правила, але незабаром вони поширяться на всю країну.

Проект законуПроект закону

«Право на самооборону – це одне з основних прав, якщо не найголовніше. Цей закон врятує чимало життів, тому що громадяни повинні мати право захищатися всюди, а не тільки там, де вони живуть», – заявив з цього приводу виконавчий директор організації «Gun Owners of America» Ерік Пратт.

З приводу цього питання активізувались і антизброярські організації, але їхня аргументація цього разу виглядає як ніколи суперечливою – вони почали захищати права штатів на встановлення місцевих законів.

«Не можна стригти всіх під одну гребінку. В нашій країні так не прийнято. Слабка ланка не повинна встановлювати закони для всієї країни», – заявив президент антизброярської організації «Everytown for Gun Safety» Джон Файнблатт.

Виходить, що запроваджувати антизброярські закони вони вимагають на федеральному рівні, а як доходить до затвердження права громадян на самооборону – так вони миттю починають боротися за права окремих штатів.

Законопроект ще перебуває в стадії розробки, але перші позитивні сигнали вже є
<!— ????_580x400 —>
На платформі Blogger.