Header Ads

 Борис Болотов

Гриценко зробив дуже сміливу заяву! Ви тільки послухайте(ВІДЕО)

На думку Анатолія Гриценка, якби була нормальна атмосфера в Волинській області і київській політиці, то б і питання з позачерговими виборами міського голови Луцька не стояло, – передає Корупція Інфо
Якщо сталась ситуація, коли місто лишилось без міського голови, громада має сказати своє слово негайно. Про це сказав голова координаційної ради політичної партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко 26 травня під час ефіру Протилежний погляд LIVE.

"Формально все виглядає так, що місцева влада має в Київ внести документ, що людина померла, наче ніхто незнає. Олігархічну владу, яка домінує на Волині (це Коломойський) влаштовують розклади у міській раді. Рішення про позачергові вибори має ухвалити парламент. Для того, щоб оголосили ці вибори, треба 226 голосів. Тобто політичні сили Яценюка та Порошенка повинні проголосувати "за". Але чи зацікавлені вони у цих виборах – ні, бо в них немає жодних шансів, бо вже така є ненависть до цих політичних сил", – сказав Анатолій Гриценко.Ведучий Тарас Шкітер зауважив, що на посаду міського голови може балотуватись і самовисуванець.

"Можливо, але там треба людина підконтрольна їм. Якби вони дбали про громаду, то вони б оголосили вибори, і кого громада обрала, той і представляв би її інтереси на посаді міського голови", – сказав Анатолій Гриценко.
На платформі Blogger.