Header Ads

 Борис Болотов

ТЕРМІНОВО! Що відбувається у Рівному? Сотні людей заблокували ОДА.

У Рівному розпочався "бурштиновий" майдан: копачі заблокували будівлю ОДА 

Більше 500 протестуючих вимагають відставки заступника глави АП Віталія Ковальчука і президента Петра Порошенка, – korupciya.com
<!— ????_580x400 —>

Будівлю Рівненської ОДА протестувальники заблокували, які вимагають імпічменту президента Порошенко, перевиборів у Раду, а також легалізації видобутку бурштину в регіоні. У руках в активістів плакати "Перевибори президента", "Ковальчука у відставку", "Янтар народу".

Лідер протесту Ярослав Гранітний заявив, що влада свідомо не вирішує проблему видобутку бурштину в регіоні. "Влада і силовики отримують хабарі з кожної копанки бурштину. Ми вимагаємо перевиборів президента Порошенко і дострокових виборів у Раду", – зазначив Гранітний.

За інформацією активістів, перший заступник глави Адміністрації Президента Ковальчук "кришує" корупцію у сфері видобутку бурштину. 

За оцінками журналістів кількість протестувальників становить близько 500 осіб. Кілька копачів були затримані поліцією за незаконне носіння зброї. Між активістами та працівниками ОДА, які не змогли потрапити на роботу, виникли сутички.Нагадаємо, раніше кілька десятків копачів бурштину заблокували поліцію у Володимирецькому районі Рівненської області. У відділі комунікації управління ПП в Рівненській області розповіли, що люди розібрали дерев'яний міст через водойму і вимагали віддати вилучені помпи. "На місце інциденту виїхали представники оперативного штабу Нацгвардії. Після протесту старателі розійшлися. Поліція не застосовувала жодних спецзасобів для придушення опору", — зазначили у відомстві.
<!— ????_580x400 —>
На платформі Blogger.