Header Ads

 Борис Болотов

Уважно прочитайте, українці!!! Меркель зробила гучну заяву щодо України під час конференції з Путіним, що ж тепер буде???

Німецька лідерка під час спільної з Володимиром Путіним конференції для журналістів у Сочі висловила, яким має бути сценарій врегулювання конфлікту на українському Донбасі, передає Корупція.ІнфоКанцлер ФРН вважає, що першим кроком має стати встановлення перемир’я на Сході України. Лише потім можна розпочинати виконувати політичну частину Мінських домовленостей. Щоправда Ангела Меркель мусила визнати, що на даний момент реалізація цього плану знаходиться на нульовій точці. Водночас німецький канцлер повідомила, що вже розпочата «паралельна робота», однак важливим аспектом стабілізації на українському Донбасі залишається встановлення перемир’я.

Що стосується можливості введення місії Організації об’єднаних націй замість представників моніторингової місії ОБСЄ, то в цьому Меркель не бачить необхідності. Вона вважає, що немає сенсу розшукувати інші формати, які не будуть кориснішими нинішнього. 
На платформі Blogger.