Header Ads

 Борис Болотов

ТАКА справедливість? Охоронцю Яроша винесли неочікуваний вирок. Їм цього не пробачать!

Охоронця Яроша заарештували на 60 діб – адвокатВін підозрюється в нанесенні вогнепального поранення таксисту, – Корупція Інфо

Посадили в СІЗО охоронця Яроша

Охоронцю Яроша, який підозрюється у нанесенні вогнепального поранення таксисту, обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою на 60 днів без права звільнення під заставу, повідомив адвокат підозрюваного Сергій Погосян.

За словами адвоката, у нього після інциденту з таксистами у того зламані пальці рук, численні садна і забиті місця на тілі. "Що мене одразу здивувало і обурило: Навроцький був у жахливому стані, неадекватний, фізично не міг розмовляти, голова перебинтована, око запливло, вся права сторона оніміла, він фактично навіть нічого підписувати не міг, весь у крові, говорити міг тільки" так " і "ні". Він навіть не міг зрозуміти, що відбувається … Перелом пальців руки виявили тільки на наступний день, коли за нашим наполяганням зробили рентген ", – сказав Сергій Погосян. За словами адвоката, сторона захисту наполягає на Самоборони підзахисного складу злочину в діях таксистів, які в ході конфлікту застосували проти пасажирів біти.

Нагадаємо, 14 травня в місті Кам'янське Дніпропетровській області сталося зіткнення із застосуванням зброї.


"Небажання водія таксі відповісти пасажирам на привітання "Слава Україні!" викликало їх бурхливу реакцію і вони вирішили силою вимагати відповіді. За словами очевидців, двоє пасажирів завдали удар водієві ззаду, … під час сварки пасажири таксі почали бити машину. Один з них прострілив водієві таксі обидві ноги", – пише видання "Українська правда".

В результаті сутички поранення отримали дві людини. Пасажирами таксі виявилися члени Громадського об'єднання "ДІЯ" і охоронці Дмитра Яроша. В ОО "Державна ініціатива Яроша" заявили, що охоронець Роман не стріляв у таксиста, але не стримався його побратим Михайло, який протягом чотирьох років не отримував реабілітації від участі в боях на Сході України.
На платформі Blogger.